Temizleyiciler

CİLT TEMİZLİĞİ

Günlük makyaj ve cilt temizliği için kullanılan, cilt yapısına uygun olarak geliştirilen, bitki özlerinden elde edilen ürün grubu.

EYE AND LIP MAKE UP FLUID: 2 fazlı, besleyici göz ve dudak makyaj temizleyicisi. İçeriğinde bulunan gelincik ve ebegümeci özleri ile hassas gözler ve lens kullananlar için uygundur. Kullanmadan önce çalkalanması gerekir.l

MICELLAR WATER SPA: Cilt temizliği sonrasında kullanılan özellikle hassas ciltler için uygun yüz temizleme suyu.

CLARITY MILK&LOTION: Kılcal damarlı ciltler için süt ve tonik

COMFORT MILK &LOTION SPA: Hassas ciltler için özel termal su içeren süt ve tonik

PURITY MILK&TONIK: Yağlı ciltler için dengeleyici süt ve tonik ikilisi,tonik içerisindeki beyaz toz parçaları pudra olup ,kurutucu ve dengeleyici özelliğe sahiptir.

VITALITY MILK&LOTION: Normal ve Karma ciltler için süt ve tonik

Satış Boyu:200 ml

Kabin Boyu:500 ml

GÜNLÜK TEMİZLEYİCİ

PURIFYING FOAMING GEL : Yağlı ve akneli ciltler için yıkama jeli. Özellikle sabah kullanılması önerilir. Akşam purity milk  ile temizlik önerilir.

Satış Boyu:125 ml

MORNING CLEANSER: Her cilt tipi için yıkama kremi tatlı badem özleri içerir.

Satış Boyu:125 ml

PEELINGLER

BIOLOGICAL SKIN PEELING: Süt ve tonik’ten sonra yüze maske gibi sürülür, 2-3 dk beklendikten sonra ovalanarak çıkarılır. Haftada 1 kullanımı uygundur. Desquacream ile kombinasyonu çok daha etkili sonuçlar verir.

Satış Boyu:50 ml

Kabin Boyu:150 ml

DESQUACREM: Yulaf özlü krem peeling. Biological Peeling’ten sonra cilde pelling hareketleri ile uygulanıp 1 dk beklenir, sonrasında sıcak su ile temizlenir. Duş esnasında uygulanması kullanım kolaylığı sağlar. Haftada 1-2 güvenle kullanabilir.

Satış Boyu:50 ml

Kabin Boyu:150 ml

MICRO GEL PEELING: Tanecikli peeling isteyenler için beyaz çay içerikli arındırıcı peeling. Haftada 1-2 kullanımı uygundur.Hassas ciltler hariç.

Satış Boyu:50 ml

FACE SCRUB: Pirinç özleri içeren tanecikli peeling. İçeriğinde bulunan shea yağları özleri ile cildi yumuşatırken ölü gücrelerden arındırır.

Satış Boyu:50 ml

Kabin Boyu:150 ml