Leke

LEKE BAKIMI SERİSİ

W.] ™+ Cleansing Cream – Leke Açıcı Temizleme Kremi

Cilt tonunu dengeleyici ve rahatlatıcı temizleme kremi. Nazikçe cildi temizler ve kirlerden arındırır. Leke tedavisinde kullanılan temizleyici. BHA içerir.

 

Peki BHA (Beta Hidroksi Asit) nedir?

Soyma etkisi yavaş olduğu için , oldukça istikrarlı bir tedavi süreci sonunda istenen sonuçların elde edilir. Salisilik Asit ancak düzenli kullanımda etkisini gösterir. Soyma etkisi yavaş olduğunu da göz önüne alırsak, oldukça istikrarlı bir tedavi süreci sonunda istenen sonuçların elde edildiğini görebiliriz.

[W.] ™ + Aydınlatıcı kompleks; koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmak için cildi aydınlatan ve parlaklığı arttıran bileşim (Azeloglycine, Vitamin PP ve stabilize edilmiş C vitamini). Salicylic asit ile cildi derinlemesine temizler.

Nemli cilde sabah ve akşam uygulayın. Köpürtün sonra iyice durulayın. Göz çevresine uygulamaktan sakının.

Makyajı ve ciltteki kirleri arındırır. Cilt daha parlak ve aydınlık görünür.

Satış Boyu:125 ml

 

[W.] ™+  Preparative Lotion – Leke Açıcı Losyon 

Cilt diğer aydınlatıcı ürünlerin kullanımı için hazırlanırken, yumuşar, pürüzsüzleşir ve ışıldar. Işıltı sağlayan nemlendiren bakım losyonu,diğer leke ürünlerini alabilmesi için cildi hazırlar.

Dikenli armut oligosakkaridleri ile enzimatik olarak ölü hücrelerden arınır.

[W.] ™ + Aydınlatıcı kompleks; koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmak için cildi aydınlatan ve parlaklığı arttıran bileşim (Azeloglycine, Vitamin PP ve stabilize edilmiş C vitamini).

İçerdiği H2CR ™ (antioksidanlar ve taşıyıcı peptitler) ile sağlıklı hücre gelişimini destekler ve hücre fonksiyonlarını düzenler.

Temiz yüze ve boyuna pamuk yardımıyla uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan sakının. Cilt serum ve krem uygulamaları için hazırlanır.

Satış Boyu:200 ml

 

[W.] ™+ Brightening Fluid – Leke Açıcı Jel

Leke açıcı nemlendirici. Cilt daha aydınlık, daha parlak ve daha eşit tonda.Tüm cilt tipleri için uygundur.

[W.] ™ + Aydınlatıcı kompleks; koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmak için cildi aydınlatan ve parlaklığı arttıran bileşim (Azeloglycine, Vitamin PP ve stabilize edilmiş C vitamini).

İçerdiği H2CR ™ (antioksidanlar ve taşıyıcı peptitler) ile sağlıklı hücre gelişimini destekler ve hücre fonksiyonlarını düzenler.

Sabah ve akşam bütün cilde uygulayın.

Satış Boyu:50 ml

 

[W.] ™ Brightening Mask – Leke Açıcı Maske 50ML

Cilt tonunu dengeleyici ve rahatlatıcı maske. Cildi aydınlatır, parlaklığı ve ışıltıyı arttırır.

Leke tedavisinde kullanılan özel maske,Haftada 2 kez uygulanabilir.

[W.] ™ + Aydınlatıcı kompleks; koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmak için cildi aydınlatan ve parlaklığı arttıran bileşim (Azeloglycine, Vitamin PP ve stabilize edilmiş C vitamini)

Cilde ince bir tabaka olarak uygulayın ve 10-15 dakika bekletin.  [W.] ™+ Preparative Lotion ile temizleyin.

Satış Boyu:50 ml

Kabin Boyu:150 ml

[W.] ™+ Protection Fluid SPF50 – Leke Karşıtı Güneş Kremi
50 faktör geniş spekturumlu güneş koruyucu.Zararlı güneş ışınlarından korunmak ve pigmentasyon gelişimini engellemek için sıvı emilsiyonlu güneş koruyucu krem. Cilde ışıltılı ve düzenli bir görünüm sağlar.

[W.] ™ + Aydınlatıcı kompleks; koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmak için cildi aydınlatan ve parlaklığı arttıran bileşim (Azeloglycine, Vitamin PP ve stabilize edilmiş C vitamini).Kokusuzdur.

Satış Boyu:30 ml