Yüz

BAKIM HAZIRLIĞI

Sothys’in paraben içermeyen temizleyicileri ve losyonları güzel sağlıklı cilt yolundaki ilk temel adımdır. Epidermis yüzeyinde her gün biriken ölü hücreleri ortadan kaldırmak, size önerilen cilt bakım ürünlerinin aktif maddelerinin emilimi arttırarak cildinizi bakıma hazırlar.

NORMALDEN KARMAYA YÖNELİK CİLT

VITALITY CLEANSING MILK: Makyaj sonrası veya günlük yüz ve boyun bölgesindeki kirleri temizler. Ferahlatıcı greyfurt özü etkili bir şekilde parlak net bir cilt için aşırı yağı çözer. Cilt temizliği tamamlamak için Vitality Losyon ile bakıma devam edilir

VITALITY LOTION: Greyfurt özü ile formüle edilmiştir, bu losyon canlandırır ve cildi dengeler.

Satış Boyu: 200 ml

Kabin Boyu: 500 ml

YAĞLI CİLT

PURITY CLEANSING MILK: Makyaj sonrası veya günlük yüz ve boyun bölgesindeki kirleri temizler.  İris özü ile cildi arındırır, Purity Lotion ile bakıma devam edilir. Cilt sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir.

PURITY LOTION: İris özü ile yağı kontrol altına alır, gözenekleri sıkılaştırır, cilde kusursuz bir görünüm verir.

Satış Boyu: 200 ml

Kabin Boyu: 500 ml

PURIFYING FOAMING GEL: İris özleri ile yağlı ve akne problemi olan ciltler için uygundur. Cilte bulunan fazla sebumu temizler cildi yumuşatır.

Satış Boyu: 125 ml

HASSAS / KURU CİLT
COMFORT CLEANSING MILK:  Makyaj sonrası veya günlük yüz ve boyun bölgesindeki kirleri temizler. Hassas ve kuru ciltler için uygundur. Comfort Lotion ile bakıma devam edilir.

COMFORT LOTION: İçeriğinde bulunan pamuk özleri ile cildi yatıştırır. Cildin doğal pH değerlerini düzenler

Satış Boyu: 200 ml

Kabin Boyu: 500 mlKILCAL DAMARLI  CİLT

CLARITY CLEANSING MILK: Makyaj sonrası veya günlük yüz ve boyun bölgesindeki kirleri temizler. Fındık özleri ile cilt kızarıklıklarını azaltırken, kılcal damarları güçlendirir.

CLARITY LOTION : İçeriğinde bulunan fındık özleri ile cildin doğal pH değerlerini düzenler.

Satış Boyu: 200 ml

Kabin Boyu: 500 ml