Body Escape

Vücut Kaçış

Duyusal spa yolculuklar ve dünyanın en egzotik yerler esinlenerek ev bakım ürünleri heyecan verici yeni bir koleksiyon keşfedin. Irresistible dokular pürüzsüz ve sağlıklı bir vücut ifşa nem cildinizi sarın.

BÜYÜLEYİCİ

Kiraz Çiçeği & Lotus. Rahatlatıcı ve büyüleyici bir yolculuğa çıkıyorlar. Koku: çiçek, toz

img01 (2)

Duş krem

Yeniden canlandırmak ve bu zengin ve lüks Duş Kremi ile hidrat. hafifçe zarf gibi hafif bir çiçek ve toz kokusu bırakarak vücudu yanardöner kremsi köpük keyfini çıkarın.

Ovalama rahatlatıcı

güle güle, bu nazik peeling ile pürüzlü cilt kurumaya Say; Mikro-boncuklar pul pul ve ince bir koku ile cildi yumuşatır.

Besleyici Vücut Elixir

Bu besleyici yağ cilt, yumuşak, saten ve narin kokulu bırakır. Hafif dokusu hızla yağlı kalıntı bırakarak içine girmektedir.

Hanakasumi ™

Japon geleneği esinlenerek bu rahatlatıcı ve büyüleyici vücut ritüeli ile güzellik antik sanat yaşayın. yolculuk Kiraz Çiçeği & Rice Powder ile ısıtılmış peeling krem uygulaması ile başlar. İkinci peeling masajı cildi yumuşatır ve vücudu canlandırır.refleksoloji dayanan eşsiz bir ayak masajı keyifli gevşeme getiren erimiş aromatik Shea yağının bir tam vücut masajı ile hayati enerji tamamlaması canlandırıyor.

EXHILIRATING

Tarçın ve zencefil. aromatik ve canlandırıcı yolculuk yapmaya. Koku: sıcak ve baharatlı

Duş jeli

bir ışık ile bu zarflar vücut, yumuşak köpük pürüzsüz ve korumalı, o temizlenmiş bırakarak bu zengin kehribar jel şımartın.

lezzetli Scrub

Bu çökmüş ve egzotik baharatlı marmelat exfoliant yumuşak ve esnek bir cilt yaşayın.

Besleyici Vücut Elixir

Bu hafif ve besleyici yağ Delight saten yumuşak ve ince kokulu cildi terk etmek.

oryantal Töreni

Güney Doğu Asya Doğu ritüelleri esinlenerek bir aromatik ve canlandırıcı bir yolculuk.Bir peeling baharatlı marmelat fırçalama sıcak yağda batırılmış aromatik poşetlere sarılı pürüzsüz çakıl kullanarak bir enerji masaj tarafından takip edilmektedir. vücut derin gevşeme saran, yumuşak ve aydınlık ruh yatıştırdı ve cildi nemli.

TELKİN

Hydra Besleyici Vücut Elixirs. Elixirs Escape bizim Duyusal şımartın: yumuşak saten ve ince kokulu cildi lüks ve besleyici yağı kuru.

Limon ve Petitgrain

Taze ve çiçek uyanış kaçış

Lily ve Bambu

Yeşil ve çiçek kaçış

Portakal Çiçeği ve Cedar Wood

Sıcak ve Misk canlandıran kaçış

Özelleştirilmiş Duyusal Kaçış

narin aromalarıyla Bu özel ve eşsiz ritüel toplam gevşeme ve duyusal bir deneyim sunuyor. ritüel kadifemsi yumuşak bir cilt için tatlı ve tuzlu pul pul dökülme ile başlayacak. Uçucu yağların konukların seçimi ile süper rahatlatıcı vücut masajı o gerçekten one-of-a-tür bir deneyim sağlamak için bu ritüel ilave edilir.

ENERJİLERİ

Kireç ve Paçuli Vücut Escape (Sınırlı Sayıda)

Sothys sınırlı sayıda Kireç ve paçuli vücut kaçış ile canlandırıcı ve enerji verici bir yolculuğa çıkıyorlar!

Sınırlı Üretim Vücut Olay: KİREÇ ve PATCHOULI

Bir lüks yumuşak ve ince kokulu bir cilt için, Paçuli sofistike ahşap baharatlar ile uyumlu Lime ferahlatıcı kokusu tadını çıkarın! Bir pul pul dökülme ve masaj şurubu ile bu canlandırıcı ve enerji verici tedavi tüm duyu için benzersiz bir duyusal kaçış oluşturmak için limon ve kireç meyve ve paçuli çiçek özleri birleştirir.