Make-up

Renk uzmanları ve bilimsel araştırmacılar  Sothys kişiye özel makyaj ürünleri serisini geliştirdi. 

Günümüz trendleri ne kadar farklı stiller ve görünümler sağlasa da bir altın kural geçerli olmalıdır: moda ne olursa olsun her zaman kendinizle uyum içerisinde olun!

 

Sothys doğal güzelliğinizi, özelliklerinizi, genel stilinizi, ten, göz ve saç renginizi ön plana çıkartacak yeni bir renk profili geliştirdi.Güzellik uzmanlarımızın önerileri doğrultusunda Sothys’in yeni

kişiye özel makyaj paletinizi oluşturan uyumları keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda cildinize bakım yapan Sothys makyaj ürünleri, sizin için tasarlanmış günlük cilt bakım programanızı da tamamlar.

Makyaj renginiz ile kendi renginiz her zaman mükemmel uyum içindedir.

Sothys renk yeni bir vizyon … ultra şık Parisli bir görünüm için profesyonel cilt bakım formülleri ve high-end ambalaj, ile göz alıcı bir koleksiyon ortaya koymaktadır. vakıf, ruj, göz ürünleri ve makyaj aksesuarları Bu tam bir dizi, tüm cilt tonları uyum cilt bakım ürünlerinin faydalarını ve tonları geniş bir seçenek sunar.

img04

TEN ÜRÜNLERİ

TEINT SATINE (anti aging etkili)

Omega 3, 6 ve 9 kompleksi ile formüle edilmiş olup,nemlendirmek,kırışıklıkları gizlememekle beraber kırışıklık tedavisi yapmaya devam eder ve cilde saten bir görünüm verir.Anti aging Grade serisi ile aynı aktif içeriğe sahiptir.

TEINT MAT ( matlaştırıcı)

Yağlı ciltlere özel formüle edilmiş hafif formül. Gül, meyve özü, hücre fonksiyonlarını maksimize yeni gözeneklerin görünümünü azaltır ve mevcut gözenekleri sıkılaştırır; ve ultra matlaştırıcı tozlar sebum fazlalığını  kontrol eder,parlaklığı dengeler.

 TEINT NATUREL (nem aktive edici)

Sothys 1055 boletus özü ile anti  radikal bir etkiye sahiptir ve nem akışını optimize eder.Ciltte 8 saat boyunca nemlilik sağlar ve cilt yüzeyindeki doğal nem faktörünü aktif hale getirir.