Erkek

Çoğu erkek nadiren sadece temel onların tımar rutin sınırlamak için bir eğilimi olan, kendilerini şımartmak. Sothys bir insanın derisinin özel koşullar hedefleyen bir tam programı oluşturdu. SOTHYS HOMME HATTI bir detoksifiye, enerjik ve genç bir cilt için 3 temel adımlar dayanmaktadır:, tıraş, temizlemek korumak.

men02

Enerji Verici Yüz Temizleyici

Bu 3-in-1 ürünü, temizler temizler ve cilt canlandırıyor. kirliliklerin riyolit taneleri nazikçe kurtulmak cilt ise Volkanik Kaya, temizler ve toksinleri temizler. 5-10 dakika sol ekstra bakıma muhtaç cilt için, bu ürünün bir haftalık yüz maskesi olarak kullanılabilir.

Saç ve Vücut Yenileyici Jel Temizleyici

A 2-in-1 saç ve vücut taze ve canlanmış bir cilt bırakır yıkama ve yumuşak temizleyici canlandırıcı; ve saç, sağlıklı, yumuşak ve esnek. Doğal yumuşatıcı maddeler kuruluğunu azaltmak ise Volkanik Kaya, toksinleri temizler.

Yumuşatıcı Tıraş Köpüğü

Tıraş jilet yanık yatıştırır onarım ve Yatıştırıcı köpük. cilt, taze ve uygulamadan hemen sonra daha az tahriş yatıştırdı hissediyor. Aloe Vera, nemlendirir yumuşatır, ve Volkanik Kaya toksinleri temizler ederken, cildi yumuşatır.

Yatıştırıcı sonrası Tıraş Sonrası Balsam

Volkanik Rock ve Macadamia Yağı ile formüle edilmiştir, bu yumuşak köpük tahrişleri ve tazelik ve refahı hemen bir hissi için, tıraş kaynaklanan küçük jilet darbelere, görünümünü azaltır.

Göz Roll-on De-vurgulayarak

Bu üçlü eylem göz bakım kırışıklıkları, koyu halkaları ve şişlikleri savaşır. Parfüm içermeyen, renkli özgür ve oftalmoloji test, hatta en hassas gözleri davranır. Küresel kompleksi (doğal polisakkarit, polifenoller, ve yulaf ekstresi), drenaj teşvik mikrosirkülasyonu artırır ve cildi hemen firmaları. Ve bir hidra koruyucu kompleks optimum cilt hidrasyon korur.

Yaş meydan okuyan Nemlendirici Fluid

Cildi nemlendirir ve basit bir adım yaşlanma belirtileri ile mücadele. Bu ürün kolajen sentezini yanı sıra nem kilitlemek için Hyaluronik Asit içeren bir Nemlendirici Complex artırmak için mersin ve pirinç kepeği Kompleks hiçe sayan bir Yaş içeriyor.

EDT

Kapıyı dışarı çıkmadan önce kolonya hızlı bir spritz ile günlük rejimi tamamlayın.odunsu notalar, lavanta ve beyaz misk ile formüle edilmiştir, bu koku herhangi bakımlı beyefendi için mükemmel bir son dokunuş.

8

 

Erkekler Detoks Destressing Tedavisi

zengin magnezyum içeriği için volkanik kaya gücünü kullanan Tamamen enerji veren yüz artırmak ve bir adamın cilt detoks. Bu tedavi daha esnek deri ve kusursuz bir cilt için rahatlama ve verimlilik birleştirir.

Erkekler vücut bakımı

taze ve odunsu notalar ile yeni özel erkek kokusunu içeren sadece onun için bir erkeksi ve rahatlatıcı bir geri çekilme. Bu canlandırıcı henüz rahatlatıcı aromatik masaj, kas gerginliği hafifletmek ve kan dolaşımını artırmak için tasarlanmıştır. Özel dikkat stres ve kas gerginliği en eğilimli bir adamın vücudunun bölgelerine ödenir.